Nerezový dřez Blanco Etagon 700-IF/A InFino nerez hedvábný lesk
Nerezový dřez Blanco Etagon 700-IF/A InFino nerez hedvábný lesk
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 800 mm, hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 740 x 500 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
15 291 Kč
Kód produktu: 524274
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 524274
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco ETAGON 700-IF/A InFino nerez hedvábný lesk s táhlem a pojezdy je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 740 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 700 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Excentrické pomocí táhla
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti 35 mm
- Výřez do pracovní desky: 730 x 490 mm
- Typ montáže: Horní montáž nebo montáž do roviny s pracovní deskou
- Dřez s plochým okrajem, přesah přes pracovní desku pouze na tloušťku plechu
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Skrytý přepad C-overflow
- Odtokový systém InFino
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Blanco
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Nerezové pojezdy
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Hedvábný lesk |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 800 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hedvábný lesk |
| Rozměr dřezu - Šířka | 740 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se, Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |















