Nerezový dřez Blanco LEMIS 6-IF nerez kartáčovaný
Nerezový dřez Blanco LEMIS 6-IF nerez kartáčovaný
Spodní skříňka od 600 mm, hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 615 x 500 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
5 661 Kč
Kód produktu: 525108
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 525108
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco LEMIS 6-IF nerez kartáčovaný je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 615 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 538 x 350 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Výřez do pracovní desky: 595 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž s plochým okrajem nebo montáž do roviny s pracovní deskou
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii 35 mm vytvořen
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Blanco
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Kartáčovaný |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Nerez kartáčovaný |
| Rozměr dřezu - Šířka | 615 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se, Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |












