Nerezový dřez Blanco DELTA IF Hedvábný lesk
Nerezový dřez Blanco DELTA IF Hedvábný lesk
hloubka dřezu 175/120 mm, rozměr dřezu 1056x575/120 mm, spodní skříňka od 90 x 90/70 cm, záruka 2 roky Více
20 970 Kč
Kód produktu: 523667
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 523667
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco DELTA IF InFino nerez hedvábný lesk s excentrem je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: 90 x 90/70 cm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 1056x575/120 mm
- Hloubka dřezu: 175/120 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Excentrické ovládání:Ano
- Orientace dřezu:Nerozlišuje se
- Typ montáže: Montáž shora nebo do roviny s deskou
- Možnost vytvoření otvoru pro baterii 35 mm dle požadavku zdarma
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
Co najdete v balení
- Blanco DELTA IF InFino nerez hedvábný lesk s excentrem
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Hedvábný lesk |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 900 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 1056 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 575 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 175 mm, 175/120 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | Rohový, Rohový |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |





