Set Alveus Atrox 20 Beige + Baterie Afra 55
Set Alveus Atrox 20 Beige + Baterie Afra 55
Barevné provedení Béžová
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Běžná cena 7 490 Kč.
Ušetříte
5 %(375 Kč).
7 115 Kč
Barevné provedení Béžová
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Kód produktu: SETA22089
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA22089
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Alveus Atrox 20 béžová je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky), u spodní montáže od 600 mm
- Rozměr dřezu: 470 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 390 x 340 mm
- Hloubka dřezu: 195 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Excentrické ovládání výpusti
- Výřez do pracovní desky: 450 x 480 mm
- Typ montáže: Horní i spodní montáž
- Pro spodní montáž je nutné přiobjednat sadu spodní montáže
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti jsou zhotoveny
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
- Prodloužená záruka 5 let
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Afra Beige
Kuchyňská stojánková baterie Alveus Afra béžová v moderním provedení bude ozdobou vaší kuchyně.
- Povrchová úprava: Béžový granitový nástřik
- Výška baterie: 323 mm
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Afra béžová
- Připojovací hadičky
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Béžové odstíny |
|---|---|
| Barva | Béžová |
| Šířka skříňky od | 450 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 470 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 195 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horní, Spodní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Modelová řada | Atrox |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ instalace | I - vestavný, U - podmontážní |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |




























