Granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 Kašmír
Granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 Kašmír
Elegantní granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 v barvě kašmír vyniká spodní montáží a odolným materiálem Fragranite s antibakteriální úpravou. Ideální pro moderní kuchyně se skříňkou od 600 mm. Více
11 690 Kč
Kód produktu: P-16016
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: P-16016
Doprava: Možnosti →
Hranatý jednodřez Franke v barevném provedení Kašmír, určený pro spodní montáž do pracovních desek z umělého či přírodního kamene. Dřez je multifunční díky doplňkům - krájecí deska, nerezová miska a rolovací rošt, které jsou součástí dodávky. Díky technologii výroby granitových dřezů Franke vám bude sloužit po mnoho let a stále bude jako nový.
Klíčové parametry
560 x 460 mm
Rozměr
200 mm
Hloubka
600 mm
Šířka skříňky od
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 560 x 460 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 520 x 420
- Hloubka dřezu: 200
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 520 x 420
- Typ montáže: Spodní
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Nevytváří se
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Balení obsahuje
- Granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 Kašmír
- Kompletní výpusť s úsporným sifonem a odbočkou na myčku
- Příchytky pro spodní montáž
- Nerezová miska
- Dřevěná krájecí deska
- Rolovací odkládací rošt
Balení neobsahuje těsnění ke dřezu. Pro instalaci se používá sanitární silikon
Proč si vybrat tento produkt?
Příjemný na dotek – jemná struktura s decentním leskem působí elegantně a luxusně.
Hygienický neporézní povrch – speciální úprava brání množení bakterií a usnadňuje údržbu.
Ochrana proti poškrábání a nárazům
Teplotní odolnost až do 280 °C
Parametry
| Barevný odstín | Hnědé odstíny |
|---|---|
| Barva | Kašmír |
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 560 |
| Rozměr dřezu - Výška | 460 |
| Hloubka dřezu v mm | 200 |
| Typ materiálu | Fragranite |
| Typ montáže | Spodní |
| Velikost dřezové vany | 520 x 420 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Nevytváří se |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Rozměr dřezu | 560 x 460 mm |
| Rozměr výřezu | 520 x 420 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ano |



























































