SET ALVEUS CADIT 20 - 55 + BATERIE ANGEL
SET ALVEUS CADIT 20 - 55 + BATERIE ANGEL
Barevné provedení Béžová
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 198 mm, rozměr dřezu 790 x 500 mm
Barevné provedení Béžová
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Barevné provedení Béžová
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Běžná cena 6 990 Kč.
Ušetříte
15 %(1 048 Kč).
5 942 Kč
Kód produktu: SETA20020
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA20020
Doprava: Možnosti →
Vestavěný dřez, univerzál.
Provedení : granitový dřez s odkapem
Vnější rozměr: 790 x 500 mm
Rozměr vaničky: 375 x 425 x 200 mm
Excentrický sítkový ventil 3 1/2 s přepadem, sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku
Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení
S otvorem pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 500 mm
Baterie Angel
Stojánková baterie
Otočné ramínko
Rozměr: 215x342 mm
Provední chrom
Parametry
| Barevný odstín | Béžové odstíny |
|---|---|
| Barva | Béžová |
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 790 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |





