Set Sinks LINEA 600 N Metalblack + baterie Sinks baterie CASPIRA chrom
{"savings":"483 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/granitovy-drez-sinks-linea-600-n-metalblack","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/q/q683ea99c70002-225269-1-granitovy-drez-sinks-linea-600-n-metalblack.jpeg","name":"Granitový dřez Sinks Linea 600 Metalblack"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/drezova-baterie-sinks-baterie-caspira-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/c/c6867fecf337e1-41550-2-drezova-baterie-sinks-baterie-caspira-chrom.jpg","name":"Dřezová baterie Sinks baterie CASPIRA chrom"}]}
Set Sinks LINEA 600 N Metalblack + baterie Sinks baterie CASPIRA chrom
hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 600 x 480 mm, spodní skříňka od 450 mm, záruka 5 let Více
6 415 Kč
Kód produktu: SIGLI600480N74_SFTCACL
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SIGLI600480N74_SFTCACL
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Sinks Linea 600 Metalblack
Granitový dřez Sinks LINEA 600 N v barevné variantě Metalblack je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 600 x 480 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 415 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Výřez do pracovní desky: 580 x 460 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Oboustranný, otočný jako levá i pravá varianta
- Otvor pro baterii, dávkovač a další příslušenství zhotovíme dle požadavku zdarma
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Sinks
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Sinks baterie CASPIRA chrom
Kuchyňská stojánková baterie Sinks Caspira chrom lesklý je osazena kvalitní keramickou kartuší. Díky tomu je možné poskytovat záruku na kartuši v délce 5 let
- Povrchová úprava: chrom lesklý
- Výška baterie: 280 mm
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Sinks Caspira chrom lesklá
- Připojovací hadičky
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Metalblack |
| Šířka skříňky od | 450 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 600 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 480 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ne |











































