Set Sinks FRAME 457 Titanium + baterie Sinks PRONTO Titanium
{"savings":"419 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/granitovy-drez-sinks-frame-457-titanium","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/d/d69c5a43173232-1774517292028-img274658.jpeg","name":"Granitový dřez Sinks FRAME 457 Titanium"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/drezova-baterie-sinks-pronto-titanium","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/r/r6867fedc21daa-41535-2-drezova-baterie-sinks-pronto-titanium.jpg","name":"Dřezová baterie Sinks PRONTO Titanium"}]}
Set Sinks FRAME 457 Titanium + baterie Sinks PRONTO Titanium
hloubka dřezu 203 mm, rozměr dřezu 457 x 406 mm, spodní skříňka od 500 mm (450 mm po úpravě skříňky), záruka 5 let Více
5 569 Kč
Kód produktu: ACRFR45740672_SFTPRGR72
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: ACRFR45740672_SFTPRGR72
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Sinks FRAME 457 Titanium
Granitový dřez Sinks FRAME 457 v barevné variantě Titanium je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm, 450 mm po úpravě skříňky (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 457 x 406 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 417 x 363 mm
- Hloubka dřezu: 203 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Výřez do pracovní desky: 442 x 392 mm
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti - nutné vytvořit otvor 35 mm do pracovní desky
- Typ montáže: Klasická horní montáž nebo spodní montáž do pracovní desky z umělého či přírodního kamene
- Pro spodní montáž je nutné přiobjednat sadu spodní montáže
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii, dávkovač a další příslušenství zhotovíme dle požadavku zdarma - k dispozici jsou 3 umístění
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Sinks FRAME 457 Titanium
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Sinks PRONTO Titanium
Kuchyňská stojánková baterie Sinks PRONTO Titanium je osazena kvalitní keramickou kartuší. Díky tomu je možné poskytovat záruku na kartuši v délce 5 let
- Povrchová úprava: Titanium
- Výška baterie: 130 mm
- Otočné ramínko o 360o
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Sinks PRONTO Titanium
- Připojovací hadičky
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Ke stažení
Parametry
| Barevný odstín | Šedé odstíny |
|---|---|
| Barva | Titanium |
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 457 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 406 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 203 mm |
| Typ montáže | Horní, Spodní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ne |











































