SET ALVEUS FORMIC 20/81 + BATERIE AFRA 81
SET ALVEUS FORMIC 20/81 + BATERIE AFRA 81
Barevné provedení Beton
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Běžná cena 7 190 Kč.
Ušetříte
5 %(359 Kč).
6 831 Kč
Barevné provedení Beton
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Kód produktu: SETA20165
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA20165
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Alveus Formic 20 Beton
Granitový jednodřez Alveus Formic 20 v barevné variantě Beton je vyroben z přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 520 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 250 x 440 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Excentrické, otočením knoflíku
- Výřez do pracovní desky: 470 x 490 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti jsou zhotoveny. Otvory pro další příslušenství vytvoříme dle požadavku zdarma
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Alveus Afra Beton
Kuchyňská stojánková baterie Alveus Afra beton v moderním provedení bude ozdobou vaší kuchyně.
- Povrchová úprava: Beton granitový nástřik
- Výška baterie: 323 mm
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Afra beton
- Připojovací hadičky
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Šedé odstíny |
|---|---|
| Barva | Beton |
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 520 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |






























