Granitový dřez Blanco SUBLINE 340/160 U Silgranit tartufo bez táhla dřez vlevo
Granitový dřez Blanco SUBLINE 340/160 U Silgranit tartufo bez táhla dřez vlevo
hloubka dřezu 190/130 mm, rozměr dřezu 600x400x190 mm, spodní skříňka od 60 cm, Více
9 936 Kč
Kód produktu: 518589
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 518589
Doprava: Možnosti →
Parametry
| Barevný odstín | Hnědé odstíny |
|---|---|
| Barva | Tartufo |
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 600 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 400 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190/130 mm |
| Typ montáže | Spodní |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Levý dřez |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | S vaničkou |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |


















