SET ALVEUS ROCK 130 55 + baterie TONIA-55
SET ALVEUS ROCK 130 55 + baterie TONIA-55
Běžná cena 5 990 Kč.
Ušetříte
15 %(898 Kč).
5 092 Kč
Kód produktu: SETA066
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA066
Doprava: Možnosti →
estavěný dřez, univerzál.
Provedení : granitový dřez s odkapem
Vnější rozměr: 780 x 480 mm
Rozměr vaničky: 400 x 400 x 180 mm
Exentrický sítkový ventil 3 1/2 s přepadem, sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku
Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení
S otvorem pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 600 mm
Baterie Tonia
Vysokotlaká baterie
otočné ramínko
rozměr:214 x 331 mm
provedení: barevný nástřik
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Rozměr dřezu - Šířka | 780 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 480 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 180 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Modelová řada | Rock |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ instalace | I - vestavný |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
Jana Lacková Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladySet vypadá hezky. Jediné co mě šokovalo, že krabice byla otevřená. Štítky o kontrole zboží jen na jedné straně, takže když vám ridič balík podá z druh ... více
Zápory-
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |














