Set Sinks BRASILIA 380 V leštěný + baterie Sinks MIX 35
{"savings":"542 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/nerezovy-drez-sinks-brasilia-380-trojmontaz-lesteny","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/v/v6867fea6d1d9d-40632-3-nerezovy-drez-sinks-brasilia-380-v-0-7mm-spodni-lesteny.jpg","name":"Nerezový dřez Sinks BRASILIA 380 V 0,7mm trojmontáž leštěný"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/drezova-baterie-sinks-mix-35-p-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/j/j6867fed7db044-40242-2-drezova-baterie-sinks-mix-35-p-chrom.jpg","name":"Dřezová baterie Sinks MIX 35 P chrom"}]}
Set Sinks BRASILIA 380 V leštěný + baterie Sinks MIX 35
hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 380 x 440 mm, spodní skříňka od 450 mm (400 mm po úpravě skříňky), záruka 15 let Více
7 206 Kč
Kód produktu: RDBRL3804407V_AVMI35PCL
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: RDBRL3804407V_AVMI35PCL
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Sinks BRASILIA 380 V 0,7mm trojmontáž leštěný
Nerezový dřez Sinks BRASILIA 380 V 0,7mm trojmontáž leštěný je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky vysoké kvalitě materiálů je na tento typ poskytována záruka 15 let.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm, po úpravě skříňky od 400 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 380 x 440 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Tloušťka nerezu: 0,7 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: Dle šablony
- Typ montáže: Horní montáž, montáž do roviny s deskou i spodní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Sinks
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- Návod na montáž
Dřezová baterie Sinks MIX 35 P chrom
Stojánková dřezová baterie s výsuvnou koncovkou Sinks MIX 35 P v povrchové úpravě chrom lesklý se zárukou 5 let na keramickou kartuši.
Raménko je otočné a baterie je dodávána s veškerým příslušenstvím pro montáž. Výška baterie 360 mm zabezpečí bezproblémové napouštění vody i do vyšších hrnců.
- Kuchyňská baterie s výsuvnou koncovkou
- Výsuvná koncovka bez přepínání
- Otočné raménko o 200°
- Povrchová úprava chrom lesklý
- Výška baterie 360 mm
- Keramická kartuše
- Záruka 5 let na keramickou kartuši
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Obsah balení:
- Kuchyňská baterie
- 2 ks připojovací hadice délky 350 mm
- Montážní materiál
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Povrch nerezu | Leštěný |
| Rozměr dřezu - Šířka | 380 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 440 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Tloušťka nerezu | 0,7 m |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní, Spodní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |





