Set Alveus Niagara 70/55 + Tonia chrom
{"savings":"990 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/granitovy-drez-alveus-niagara-70-bezova","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/a/a6867ff5a29d76-29481-2-granitovy-drez-alveus-niagara-70-bezova.jpg","name":"Granitový dřez Alveus NIAGARA 70 béžová"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/alveus-baterie-tonia-chrom-f","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/4/46867ffa09846d-60387-2-alveus-baterie-tonia-chrom-f.jpg","name":"Alveus BATERIE TONIA CHROM F"}]}
Set Alveus Niagara 70/55 + Tonia chrom
Set dřezu Alveus NIAGARA 70 béžová a Alveus BATERIE TONIA CHROM F. Určeno pro šířku skříňky od 600 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci a montáž dřezu i baterie. Více
Běžná cena 6 490 Kč.
Ušetříte
15 %(973 Kč).
5 517 Kč
Kód produktu: SETA558
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA558
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Alveus NIAGARA 70 béžová
Granitový dřez s odkapem a odkapovou vaničkou Alveus Niagara 70 v barevné variantě béžová je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm
- Rozměr dřezu: 780 x 435 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 348 x 350 mm
- Hloubka dřezu: 160 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 “ s excentrickým ovládáním výpusti
- Typ montáže: Horní
- Oboustranné provedení: Dřez může být instalován jako levá i pravá varianta
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti vytvořen
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus Niagara 70 béžová
- Kompletní sítkový ventil pro úsporu místa včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Alveus BATERIE TONIA CHROM F
Masivní dřezová baterie Alveus Tonia F v provedení chrom.
- Povrchová úprava: chrom lesklý
- Výška baterie: 315 mm
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Tonia F chrom
- Připojovací hadičky 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Béžové odstíny |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Povrch baterie | Chrom lesklý |
| Rozměr dřezu - Šířka | 780 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 435 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 160 mm |
| Typ baterie | Bez sprchy, Páková, Stojánková |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horní |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Modelová řada | Niagara |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ pojiva | Polyesterové |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |














