Granitový dřez Schock Greenwich N-100-FB Stone
Granitový dřez Schock Greenwich N-100-FB Stone
Spodní skříňka od 50 cm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 445 x 445 mm. Barevné provedení Stone. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
VíceSpodní skříňka od 50 cm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 445 x 445 mm. Barevné provedení Stone. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
VíceGranitový dřez Greenwich N-100 Stone je vyroben z unikátního materiálu CRISTADUR®. Hedvábný povrch dřezu a odperlovací efekt s něj činí ten nejlepší materiál na trhu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 445 x 445 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 400 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 200mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Excentrické ovládání výpusti kolečkem
- Výřez do pracovní desky: 447 x 447 mm
- Typ montáže: Montáž do roviny s pracovní deskou
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Otvor pro baterii a excentrické ovládání vytvoříme zdarma
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
- Záruka 15 let po registraci
Co najdete v balení
- Granitový dřez Schock
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Výhody materiálu Schock CRISTADUR®
- Prémiový materiál s patentovanou, velmi jemnou stukturou a zářivým povrchem, po němž nečistoty a voda stékají
- Hebvábný povrch, dokonale hladký
- 100% antibakteriální
- Možnost prodloužení záruky na 15 let. více na Záruka Schock Cristadur
- Odperlovací efekt - voda a nečistoty stékají po povrchu, choroboplodné zárodky a bakterie se neusazují
- Jednoduchá údržba - díky uzavřené struktuře a odperlovacímu efektu se dřezy velmi dobře čistí a ve srovnání s
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Stone |
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 456 |
| Rozměr dřezu - Výška | 456 |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ materiálu | Cristadur |
| Typ montáže | Do roviny s deskou |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Schock |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ano |
















