Nerezový dřez Franke SRX 110-34 Nerez, spodní montáž
Nerezový dřez Franke SRX 110-34 Nerez, spodní montáž
- Vhodný pro skříňku od 450 mm
- Rozměr: 368 x 428 | Hloubka: 180
- Balení obsahuje příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 450 mm
- Rozměr: 368 x 428 | Hloubka: 180
- Balení obsahuje příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, příchytky ke dřezu)
3 159 Kč
Kód produktu: P-15858
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: P-15858
Doprava: Možnosti →
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 368 x 428 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 341 x 401
- Hloubka dřezu: 180
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 341 x 401
- Typ montáže: Spodní
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Nevytváří se
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil, včetně přepadu
- Sifon není součástí dodávky, pro instalaci samostatného dřezu doporučujeme sifon 112.0686.264
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Broušená nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 368 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 428 |
| Hloubka dřezu v mm | 180 |
| Typ montáže | Spodní |
| Velikost dřezové vany | 341 x 401 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Nevytváří se |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Rozměr dřezu | 368 x 428 mm |
| Rozměr výřezu | 341 x 401 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |


















