Nerezový dřez Blanco DANA 45 Nerez přírodní lesk
Nerezový dřez Blanco DANA 45 Nerez přírodní lesk
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 158 mm, rozměr dřezu 480 x 500 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
2 961 Kč
Kód produktu: 525322
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 525322
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco DANA 45 Nerez přírodní lesk je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 480 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 158 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Výřez do pracovní desky: 462 x 482 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii je vytvovřen
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Blanco
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Přírodní lesk |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 450 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Přírodní lesk |
| Rozměr dřezu - Šířka | 480 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 158 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se, Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |











