Nerezový dřez Alveus Linea 110 Max + pop-up sifon
Nerezový dřez Alveus Linea 110 Max + pop-up sifon
- Spodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 615 x 500 mm.
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu).
- Spodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 615 x 500 mm.
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu).
Běžná cena 3 990 Kč.
Ušetříte
15 %(598 Kč).
3 392 Kč
Kód produktu: 1144604
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1144604
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez s odkapem Alveus Line 110 Max je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm
- Rozměr dřezu: 615 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 420 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Excentrické ovládání, otočením knoflíku otevřete či uzavřete výpusť
- Výřez do pracovní desky: 591 x 476 mm
- Typ montáže: Horní montáž na pracovní desku
- Otvor pro baterii: Otvory pro baterii a ovládání výpusti jsou zhotoveny
- Orientace dřezu: Oboustranný, otočný - použitelný jako levá i pravá varianta
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Povrch nerezu | Satin |
| Rozměr dřezu - Šířka | 615 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | 2 otvory pro baterii a excentr |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Modelová řada | Line |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |


















