Granitový dřez Franke MRG 610-72 RTL Matná černá
Granitový dřez Franke MRG 610-72 RTL Matná černá
- Vhodný pro skříňku od 800 mm
- Rozměr: 760 x 510 mm | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 800 mm
- Rozměr: 760 x 510 mm | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
7 619 Kč
Kód produktu: P-15916
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: P-15916
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Franke je vyrobený z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80 % drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky této kombinaci odolává teplotám až do 280 °C a vykazuje mimořádnou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Nové složení materiálu Fragranite s výrazně hladším povrchem, pomáhá udržovat povrch hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi i mikroby.
📐 Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 760 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 721 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 740 x 498 mm
- Typ montáže: Horní
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Vytvoříme dle požadavku - k dispozici 5 pozic pro vytvoření otvoru pro baterii a další příslušenství
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
📦 Co najdete v balení
- Granitový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění – pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
- Vymezovací podložka pro montáž baterie. V případě, že bude instalováno další příslušenství (dávkovač, ovládání výpusti či drtiče) je nutné přiobjednat další vymezovací podložky
Objevte dřezy, které spojují sílu přírody s moderní technologií. Materiál Fragranite je navržen tak, aby předčil vaše očekávání – funkčně i esteticky.
Prémiové složení
- 80 % přírodní žula
- 20 % špičková akrylátová pryskyřice
- Tato unikátní kombinace tvoří jeden z nejtvrdších a nejodolnějších texturovaných materiálů na světě.
Výjimečná odolnost
- Teplotní odolnost až do 280 °C
- Ochrana proti poškrábání a nárazům
- Odolnost vůči teplotním šokům
- Snadné čištění a údržba
Proč zvolit Fragranite?
- Hygienický neporézní povrch – speciální úprava brání množení bakterií a usnadňuje údržbu.
- Příjemný na dotek – jemná struktura s decentním leskem působí elegantně a luxusně.
- Dlouhá životnost – navržen pro každodenní používání bez kompromisů.
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá matná, Černá matná, Černá matná |
| Šířka skříňky od | 800 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 760 |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 |
| Hloubka dřezu v mm | 200 |
| Typ materiálu | Fragranite |
| Typ montáže | Horní |
| Velikost dřezové vany | 721 x 400 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Rozměr dřezu | 760 x 510 mm |
| Rozměr výřezu | 740 x 498 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Zadní lem pro baterii | Ano |


















































