Granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 Matná černá
Granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 Matná černá
Elegantní granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 v matné černé barvě pro spodní montáž. Nabízí velkorysou vanu z odolného materiálu Fragranite. Součástí balení je kompletní příslušenství pro instalaci dřezu.
VíceElegantní granitový dřez Franke KNG PRO 110-52 v matné černé barvě pro spodní montáž. Nabízí velkorysou vanu z odolného materiálu Fragranite. Součástí balení je kompletní příslušenství pro instalaci dřezu.
VíceGranitový dřez Franke je vyrobený z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80 % drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky této kombinaci odolává teplotám až do 280 °C a vykazuje mimořádnou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Nové složení materiálu Fragranite s výrazně hladším povrchem, pomáhá udržovat povrch hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi i mikroby.
📐 Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 560 x 460 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 520 x 420 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 520 x 420 mm
- Typ montáže: Spodní
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Nevytváří se
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Obsah balení
- Granitový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- Nerezová miska, přípravná krájecí deska, rolovací rošt
Součástí dodávky není těsnění. Pro instalaci se používá silikon.
Výhody materiálu Fragranite
Teplotní odolnost až do 280 °C
Ochrana proti poškrábání a nárazům
Hygienický neporézní povrch – speciální úprava brání množení bakterií a usnadňuje údržbu.
Příjemný na dotek – jemná struktura s decentním leskem působí elegantně a luxusně.
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá matná, Černá matná, Černá matná |
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 560 |
| Rozměr dřezu - Výška | 460 |
| Hloubka dřezu v mm | 200 |
| Typ materiálu | Fragranite |
| Typ montáže | Spodní |
| Velikost dřezové vany | 520 x 420 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Nevytváří se |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Rozměr dřezu | 560 x 460 mm |
| Rozměr výřezu | 520 x 420 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ano |



































































