Granitový dřez Blanco ZIA 5 S Kávová s excentrem
Granitový dřez Blanco ZIA 5 S Kávová s excentrem
hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 860x500x190 mm, spodní skříňka od 50 cm, Více
8 091 Kč
Kód produktu: 520510
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 520510
Doprava: Možnosti →
Parametry
| Barevný odstín | Hnědé odstíny |
|---|---|
| Barva | Káva |
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 860 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ materiálu | Silgranit |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2", 3 1/2" InFino |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |










































