Granitový dřez Blanco Legra 8 antracit, dřez vlevo
Granitový dřez Blanco Legra 8 antracit, dřez vlevo
Spodní skříňka od 800 mm, hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 780 x 500 mm. Barevné provedení Kávová. Dřez je vyroben z materiálu SILGRANIT® PuraDur® s antibakteriální úpravou HYGIENE PLUS. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu).
VíceSpodní skříňka od 800 mm, hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 780 x 500 mm. Barevné provedení Kávová. Dřez je vyroben z materiálu SILGRANIT® PuraDur® s antibakteriální úpravou HYGIENE PLUS. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu).
VíceGranitový dvojdřez v elegantní barvě Kávová nabízí perfektní kombinaci moderního designu a praktičnosti pro každou kuchyni. Tento model je vyroben z prémiového materiálu SILGRANIT® PuraDur®, který zajišťuje odolnost vůči poškrábání, vysokým teplotám a potravinářským kyselinám. Díky antibakteriální úpravě HYGIENE PLUS je dřez zdravotně nezávadný a snadno se udržuje.
Technické parametry
- Rozměry dřezu: 780 x 500 mm
- Rozměr hlavní dřezové nádoby: 430 x 430 x 190 mm
- Rozměr druhé dřezové nádoby: 255 x 360 x 190 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Minimální šířka spodní skříňky: 800 mm
- Způsob montáže: Horní montáž - dřez se usazuje nad pracovní desku
- Rozměr výřezu: 760 x 480 mm
- Výpusť: 3 1/2" sítková výpusť
- Ovládání výpusti: Ruční - zamáčknutím sítka
- Materiál: SILGRANIT® PuraDur® s antibakteriální úpravou HYGIENE PLUS
- Orientace: Pouze jeden způsob montáže
- Možnost vytvoření otvoru pro baterii: 1 otvor z výroby, další otvory lze vytvořit zdarma
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
Přednosti materiálu SILGRANIT® PuraDur®
- Odolnost vůči poškrábání a nárazu
- Tepelná odolnost až do 280 °C
- 100% odolnost vůči potravinářským kyselinám
- Antibakteriální úprava HYGIENE PLUS
- Snadná údržba a dlouhodobá barevná stálost
- Příjemný na dotek s hedvábně matným povrchem
Praktické výhody
- Dvě dřezové nádoby: Ideální pro současné použití na mytí a oplachování.
- Horní montáž: Snadná instalace a estetický vzhled.
- Snadná údržba: Materiál odolný vůči nečistotám a bakteriemi.
- Flexibilní instalace: Možnost vytvoření otvoru pro baterii dle požadavku.
Obsah balení
- Dřez Blanco Legra 8 Kávová
- Kompletní sítkový ventil včetně sifonu s úsporou místa, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- Návod na montáž
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu).
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá, Antracit, Černá |
| Šířka skříňky od | 900 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 860 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190/190 mm |
| Typ materiálu | Silgranit |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Levý dřez |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ dřezu | Dvojdřez |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |































