Granitový dřez Alveus NIAGARA 70 bílá
Granitový dřez Alveus NIAGARA 70 bílá
Běžná cena 5 090 Kč.
Ušetříte
5 %(255 Kč).
4 835 Kč
Kód produktu: 1100890
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1100890
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez s odkapem a odkapovou vaničkou Alveus Niagara 70 v barevné variantě Bílá je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm
- Rozměr dřezu: 780 x 435 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 348 x 350 mm
- Hloubka dřezu: 160 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 “ s excentrickým ovládáním výpusti
- Typ montáže: Horní
- Oboustranné provedení: Dřez může být instalován jako levá i pravá varianta
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti vytvořen
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus Niagara 70 Bílá
- Kompletní sítkový ventil pro úsporu místa včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametry
| Barevný odstín | Bílé odstíny |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 780 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 435 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 160 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horní |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Modelová řada | Niagara |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ pojiva | Polyesterové |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |
















