Granitový dřez Alveus NIAGARA 30 bílá
Granitový dřez Alveus NIAGARA 30 bílá
hloubka dřezu 160 mm, rozměr dřezu 775 x 430 mm, spodní skříňka od 500 mm, Více
Běžná cena 4 390 Kč.
Ušetříte
5 %(219 Kč).
4 171 Kč
Kód produktu: 1100886
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1100886
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez s odkapem Alveus Niagara 30 v barevné variantě Bílá je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm
- Rozměr dřezu: 775 x 430 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 350 x 350 mm
- Hloubka dřezu: 160 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 “ s excentrickým ovládáním výpusti
- Typ montáže: Horní
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti vytvořen
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus Niagara 30 bílá
- Kompletní sítkový ventil pro úsporu místa včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametry
| Barevný odstín | Bílé odstíny |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 775 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 430 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 160 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horní |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Modelová řada | Niagara |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ pojiva | Polyesterové |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |







































