Blanco SUBLINE 375 U Keramika jasmín s táhlem
Blanco SUBLINE 375 U Keramika jasmín s táhlem
hloubka dřezu 185 mm, rozměr dřezu 404x456x185 mm, spodní skříňka od 45 cm, Více
11 241 Kč
Kód produktu: 516040
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 516040
Doprava: Možnosti →
Designová řada dřezů pod pracovní desku v materiálu keramika. PuraPlus®. Maximální velikost a funční hloubka dřezů, moderní koncepce montáže. Bez dodatečných nároků na montáž. Nejvyšší komfort údržby keramiky.
Parametry
| Barevný odstín | Béžové odstíny |
|---|---|
| Barva | Jasmín |
| Šířka skříňky od | 450 mm |
| Materiál dřezu | Keramika |
| Rozměr dřezu - Šířka | 404 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 456 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 185 mm |
| Typ montáže | Spodní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |









