Alveus CORTINA 140/91-černá + záslepka
Alveus CORTINA 140/91-černá + záslepka
Běžná cena 3 690 Kč.
Ušetříte
15 %(553 Kč).
3 137 Kč
Kód produktu: 1133441
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1133441
Doprava: Možnosti →
Vestavěný dřez, univerzál.
Provedení : granitový dřez
Vnější rozměr: 750x420 mm
Rozměr vaničky: 347x348x140 mm
Excentrický sítkový ventil 3 1/2 s přepadem, sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku.
S otvorem pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 500 mm
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá, Černá |
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 750 |
| Rozměr dřezu - Výška | 420 |
| Hloubka dřezu v mm | 140 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Modelová řada | Cortina |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ pojiva | Polyesterové |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |





































