Set Sinks LINEA 780 N Metalblack + baterie Sinks ENIGMA S chrom
{"savings":"612 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/granitovy-drez-sinks-linea-780-n-metalblack","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/d/d683eab4494005-246367-2-granitovy-drez-sinks-linea-780-n-metalblack.jpeg","name":"Granitový dřez Sinks Linea 780 N Metalblack"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/drezova-baterie-sinks-enigma-s-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/y/y6867fed1b10d2-41568-2-drezova-baterie-sinks-enigma-s-chrom.jpg","name":"Dřezová baterie Sinks ENIGMA S chrom"}]}
Set Sinks LINEA 780 N Metalblack + baterie Sinks ENIGMA S chrom
hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 780 x 480 mm, spodní skříňka od 500 mm, záruka 5 let Více
8 126 Kč
Kód produktu: SIGLI780480N74_SFTENSCL
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SIGLI780480N74_SFTENSCL
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Sinks Linea 780 N Metalblack
Granitový dřez Sinks LINEA 780 N v barevné variantě Metalblack je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 550 mm - po úpravě skřínky od 500 mm(vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 780 x 480 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 400 x 415 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Výřez do pracovní desky: 760 x 460 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Oboustranný, otočný jako levá i pravá varianta
- Otvor pro baterii, dávkovač a další příslušenství zhotovíme dle požadavku zdarma
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Sinks
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Sinks ENIGMA S chrom
Kuchyňská stojánková baterie Sinks ENIGMA S chrom je osazena kvalitní keramickou kartuší. Díky tomu je možné poskytovat záruku na kartuši v délce 5 let.
- Povrchová úprava: Chrom lesklý
- Výška baterie: 285 mm
- Otočné ramínko o 360o
- Keramická kartuše
- Výsuvná koncovka s přepínáním na sprchu/proud
- Koncovka baterie je vybavena systémem Magnetclick usnadnující její zaklapnutí do ramínka
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Sinks ENIGMA S chrom
- Připojovací hadičky
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Metalblack |
| Šířka skříňky od | 550 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 780 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 480 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Antibakteriální úprava | Ne |











































