Teka Starbright 45 E-XN 1B ORB
Teka Starbright 45 E-XN 1B ORB
1 890 Kč
Kód produktu: 115020008
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 115020008
Doprava: Možnosti →
Nerezový kulatý dřez Teka Starbright 45 je vyroben z nerezové oceli tloušťky 0,6 mm. Díky nadstandartní kvalitě materiálu je poskytována doživotní záruka na materiál.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od šířky: 450 mm
- Rozměr dřezu: 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 390 mm
- Hloubka dřezu: 165 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 “ se sítkovým ventilem
- Tloušťka nerezové oceli: 0,6 mm
- Typ montáže: Horní na pracovní desku
- Orientace dřezu: Dle vyobrazení
- Otvor pro baterii 35 mm
- Výřez do pracovní desky: 490 mm
- Povrchová úprava: Nerez
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Teka Starbright
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 510 mm, průměr 510 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 165 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Teka |
| Typ dřezu | Kulatý |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |





