Sinks CLASSIC 800 DUO + ELKA
{"savings":"159 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/nerezovy-drez-sinks-classic-800-duo-v","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/d/d6867fea9bd934-41487-2-nerezovy-drez-sinks-classic-800-duo-v-0-6mm-matny.jpg","name":"Nerezový dřez Sinks CLASSIC 800 DUO V 0,6mm matný"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/drezova-baterie-sinks-elka-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/7/769397cf49daf2-41553-2-drezova-baterie-sinks-elka-chrom.jpg","name":"Dřezová baterie Sinks Elka chrom"}]}
Sinks CLASSIC 800 DUO + ELKA
Set dřezu Sinks CLASSIC 800 DUO V 0,6mm matný a baterie Sinks Elka chrom. Určeno pro šířku skříňky od 800 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci a montáž dřezu i baterie. Více
4 979 Kč
Kód produktu: N92
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: N92
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Sinks CLASSIC 800 DUO V 0,6mm matný
Nerezový dřez Sinks CLASSIC 800 DUO V 0,6mm matný s povrchovou úpravou Matný je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky vysoké kvalitě materiálů je na tento typ poskytována prodloužená záruka.
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 800 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 350 x 400 mm (2x)
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či povytáhnutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 780 x 480
- Typ montáže: Horní montáž, klasická montáž do výřezu v pracovní desce
- Orientace dřezu: Oboustranné provedení, dřez je otočný. Je možné jej použít jako levou i pravou variantu
- Tloušťka nerezu: 0,6 mm
- Otvor pro baterii: Otvor pro baterii a další příslušenství vytvoříme dle požadavku zdarma
- Možnost instalace drtiče odpadu: Do dřezu je možné nainstalovat dritč odpadu
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Sinks
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Dřezová baterie Sinks Elka chrom
Kuchyňská stojánková baterie Sinks ELKA v lesklém chromu spojuje moderní vzhled s praktickými funkcemi. Díky vysokému ramínku je napouštění vody do větších nádob pohodlné a bez omezení. Kvalitní keramická kartuše zajišťuje plynulý chod páky a dlouhou životnost, podpořenou 5letou zárukou.
⚙️ Technické parametry
- Povrchová úprava: Chrom lesklý
- Výška baterie: 315 mm
- Keramická kartuše se zárukou 5 let
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
📦 Co najdete v balení
- Dřezová baterie Sinks ELKA chrom
- Připojovací hadičky – 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Šířka skříňky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Matný |
| Rozměr dřezu - Šířka | 800 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 150 mm |
| Tloušťka nerezu | 0,6 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ dřezu | Dvojdřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
















