Sinks CLASSIC 760 + ELKA
{"savings":"159 Kč","items":[{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/nerezovy-drez-sinks-classic-760-v-0-5mm-matny","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/q/q683ea6d3a020e-117219-nerezovy-drez-sinks-classic-760-v.jpeg","name":"Nerezový dřez Sinks CLASSIC 760 V 0,5mm matný"},{"url":"https://www.svet-drezu.cz/p/drezova-baterie-sinks-elka-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/7/769397cf49daf2-41553-2-drezova-baterie-sinks-elka-chrom.jpg","name":"Dřezová baterie Sinks Elka chrom"}]}
Sinks CLASSIC 760 + ELKA
Set dřezu Sinks CLASSIC 760 V 0,5mm matný a baterie Sinks Elka chrom. Určeno pro šířku skříňky od 500 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci a montáž dřezu i baterie. Více
3 419 Kč
Kód produktu: N44
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: N44
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Sinks CLASSIC 760 V 0,5mm matný
Nerezový dřez Sinks CLASSIC 760 V 0,5mm matný s povrchovou úpravou Matný je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky vysoké kvalitě materiálů je na tento typ poskytována prodloužená záruka.
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 760 x 435 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 380 x 340 mm
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či povytáhnutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 740 x 415 mm
- Typ montáže: Horní montáž, klasická montáž do výřezu v pracovní desce
- Orientace dřezu: Oboustranné provedení, dřez je otočný. Je možné jej použít jako levou i pravou variantu
- Tloušťka nerezu: 0,5 mm
- Otvor pro baterii: Otvor pro baterii a další příslušenství vytvoříme dle požadavku zdarma
- Možnost instalace drtiče odpadu: Instalace drtiče není možná
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Sinks
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Dřezová baterie Sinks Elka chrom
Kuchyňská stojánková baterie Sinks ELKA v lesklém chromu spojuje moderní vzhled s praktickými funkcemi. Díky vysokému ramínku je napouštění vody do větších nádob pohodlné a bez omezení. Kvalitní keramická kartuše zajišťuje plynulý chod páky a dlouhou životnost, podpořenou 5letou zárukou.
⚙️ Technické parametry
- Povrchová úprava: Chrom lesklý
- Výška baterie: 315 mm
- Keramická kartuše se zárukou 5 let
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
📦 Co najdete v balení
- Dřezová baterie Sinks ELKA chrom
- Připojovací hadičky – 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Matný |
| Rozměr dřezu - Šířka | 760 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 435 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 150 mm |
| Tloušťka nerezu | 0,5 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Možnost připojení drtiče | Ne |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |









