Set Alveus Atrox beton + Tonia
Set Alveus Atrox beton + Tonia
Běžná cena 7 490 Kč.
Ušetříte
5 %(375 Kč).
7 115 Kč
Kód produktu: SETA22121
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA22121
Doprava: Možnosti →
Granitový dřez Alveus ATROX 30 beton
Granitový jednodřez Alveus Atrox 30 v barevné variantě Beton je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm
- Rozměr dřezu: 590 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 510 x 340 mm
- Hloubka dřezu: 195 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 “ s excentrickým ovládáním výpusti
- Typ montáže: Horní
- Otvor pro baterii vytvořen, pro excentrické ovládání navrtáme dle požadavku
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus Atrox 30 Beton
- Kompletní sítkový ventil pro úsporu místa včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Alveus Tonia Beton
Kuchyňská stojánková baterie Alveus Tonia Beton je osazena kvalitní keramickou kartuší.
- Povrchová úprava: Granitový nástřik
- Výška baterie: 315 mm
- Otočné ramínko
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Tonia beton
- Připojovací hadičky 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Šedé odstíny |
|---|---|
| Barva | Beton |
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 590 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 195 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ pojiva | Polyesterové |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |





















