Nerezový dřez Franke SRX 110-45 Nerez, spodní montáž
Nerezový dřez Franke SRX 110-45 Nerez, spodní montáž
- Vhodný pro skříňku od 500 mm
- Rozměr: 482 x 432 | Hloubka: 190 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 500 mm
- Rozměr: 482 x 432 | Hloubka: 190 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
3 589 Kč
Kód produktu: P-15910
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: P-15910
Doprava: Možnosti →
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 482 x 432 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 450 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 450 x 400 mm
- Typ montáže: Spodní montáž pod desku - určeno pro pracovní desky z kompozitu či přírodního kamene
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Nevytváří se, baterie se instaluje do pracovní desky
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Broušená nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 482 mm, 482 mm, 482 mm, 482 mm, 482 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 |
| Typ montáže | Spodní |
| Velikost dřezové vany | 450 x 400 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Nevytváří se |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Rozměr dřezu | 482 x 432 mm |
| Rozměr výřezu | 450 x 400 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |














