Nerezový dřez Franke LLX 651/7
Nerezový dřez Franke LLX 651/7
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 600 mm, hloubka dřezu 185 mm, rozměr dřezu 1000 x 500 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
6 749 Kč
Kód produktu: 101.0120.190
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 101.0120.190
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Franke LLX 651 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Odkapová plocha vlevo.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 1000 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 185 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti včetně otvoru pro ovládání
- Výřez do pracovní desky: 980 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Pravá varianta
- Otvor pro baterii 35 mm
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 1000 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 185 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Pravý |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ dřezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |


































