Nerezový dřez Franke BCX 251/7 Nerez
Nerezový dřez Franke BCX 251/7 Nerez
- Vhodný pro skříňku od 800 mm
- Rozměr: 1000 x 480 | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 800 mm
- Rozměr: 1000 x 480 | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
5 989 Kč
Kód produktu: P-16022
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: P-16022
Doprava: Možnosti →
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 1000 x 480 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 360 x 415, 170 x 320 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: Dřez se instaluje do roviny s pracovní deskou, zafrézování je dle rozměru dřezu
- Typ montáže: Do roviny s deskou
- Orientace dřezu: Pravý dřez
- Otvor pro baterii: Ano
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Broušená nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 1000 |
| Rozměr dřezu - Výška | 480 |
| Hloubka dřezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s deskou |
| Velikost dřezové vany | 360 x 415, 170 x 320 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Pravý dřez |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ dřezu | S vaničkou a odkapem |
| Rozměr dřezu | 1000 x 480 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |





