Nerezový dřez Franke BCX 210-51 Nerez
Nerezový dřez Franke BCX 210-51 Nerez
- Vhodný pro skříňku od 500 mm
- Rozměr: 510 x 510 | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 500 mm
- Rozměr: 510 x 510 | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
4 679 Kč
Kód produktu: P-15924
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: P-15924
Doprava: Možnosti →
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 510 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 445 x 380 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 490 x 490 mm
- Typ montáže: Horní na pracovní desku
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Otvor pro baterii je vytvořen
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Broušená nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 510 |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 |
| Hloubka dřezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Velikost dřezové vany | 445 x 380 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Otvor pro baterii je vytvořen |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Rozměr dřezu | 510 x 510 mm |
| Rozměr výřezu | 490 x 490 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Zadní lem pro baterii | Ano |




























