Nerezový dřez Blanco TOP EZ 8 x 4 Nerez
Nerezový dřez Blanco TOP EZ 8 x 4 Nerez
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
2 655 Kč
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Kód produktu: 500372
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 500372
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco TOP EZ 8 x 4 Nerez přírodní lesk je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 900 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 860 x 435 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 345 x 420 mm
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 1 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 840 x 417 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii vytvoříme dle požadavku zdarma
- Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Blanco
- Kompletní ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Přírodní lesk |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 900 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Přírodní lesk |
| Rozměr dřezu - Šířka | 860 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 435 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 150/150 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 1 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | Dvojdřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |











