Nerezový dřez Blanco Supra 340 U Nerez kartáčovaný bez táhla
Nerezový dřez Blanco Supra 340 U Nerez kartáčovaný bez táhla
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 400 mm, hloubka dřezu 175 mm, rozměr dřezu 70 x 430 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
4 140 Kč
Kód produktu: 518199
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 518199
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco SUPRA 340 U Nerez kartáčovaný bez táhla je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku. Určen pro spodní montáž do pracovní desky z přírodního či umělého kamene.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 400 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 370 x 430 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 175 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 340 x 400 mm
- Typ montáže: Spodní montáž do pracovní desky z umělého či přírodního kamene
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Blanco
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Kartáčovaný |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 400 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Nerez kartáčovaný |
| Rozměr dřezu - Šířka | 370 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 430 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 175 mm |
| Typ montáže | Spodní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se, Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |













