Nerezový dřez Blanco CLASSIMO 45 S-IF InFino nerez kartáčovaný
Nerezový dřez Blanco CLASSIMO 45 S-IF InFino nerez kartáčovaný
Spodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 205 mm, rozměr dřezu 860 x 500 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
7 821 Kč
Kód produktu: 525330
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 525330
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco CLASSIMO 45 S-IF InFino nerez kartáčovaný oboustr. provedení s exc. PushControl je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 860 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 335 x 424 mm
- Hloubka dřezu: 205 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Excentrické ovládání PushControl
- Výřez do pracovní desky: 840 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž nebo montáž do roviny s pracovní deskou
- Dřez s plochým okrajem, přesah přes pracovní desku pouze na tloušťku plechu
- Orientace dřezu: Oboustranný, otočný jako levá i pravá varianta
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti 35 mm zhotoveny
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Blanco
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Kartáčovaný |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 450 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Nerez kartáčovaný |
| Rozměr dřezu - Šířka | 860 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 205 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |

























