Nerezový dřez Blanco ANDANO 340/180 U Nerez, dřez vpravo
Nerezový dřez Blanco ANDANO 340/180 U Nerez, dřez vpravo
Hloubka dřezu 190/130 mm, rozměr dřezu 585 x 440 mm, spodní skříňka od 60 cm. Balení obsahuje kompletní příslučenství pro instalaci včetně výpustí. Více
13 761 Kč
Kód produktu: 522977
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 522977
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco ANDANO 340/180 U InFino Nerez hedvábný lesk dřez vpravo bez táhla je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 585 x 440 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400, 180 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 190/130 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 545 x 400 mm, rádius R22
- Typ montáže: Spodní montáž - do pracovních desek z přírodního kamene či kompozitních materiálů
- Orientace dřezu: Pravý dřez
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Blanco ANDANO 340/180 U InFino Nerez hedvábný lesk dřez vpravo
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Hedvábný lesk |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Nerez hedvábný lesk |
| Rozměr dřezu - Šířka | 585 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 440 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190/130 mm |
| Typ montáže | Spodní |
| Orientace dřezu | Pravý dřez |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | S vaničkou |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |









