Nerezový dřez Blanco ANDANO 340/180 IF bez táhla, levý
Nerezový dřez Blanco ANDANO 340/180 IF bez táhla, levý
15 840 Kč
Kód produktu: 522975
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 522975
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Blanco ANDANO 340/180 IF InFino Nerez hedvábný lesk dřez vlevo bez táhla je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: 60 cm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 585x440x190 mm
- Hloubka dřezu: 190/130 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Excentrické ovládání:Ne
- Orientace dřezu:dřez vlevo
- Typ montáže: Montáž shora nebo do roviny s deskou
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
Co najdete v balení
- Blanco ANDANO 340/180 IF InFino Nerez hedvábný lesk dřez vlevo bez táhla
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametry
| Barva | Hedvábný lesk |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hedvábný lesk |
| Rozměr dřezu - Šířka | 585 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 440 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190/130 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Nevytváří se |
| Orientace dřezu | Levý dřez |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | S vaničkou |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |















