Nerezový dřez Alveus Line 10 Dekor Eco
Nerezový dřez Alveus Line 10 Dekor Eco
- 📦 Vhodný pro skříňku od 600 mm
- 📐 Rozměr: 980 mm x 500 mm mm | Hloubka: 150 mm
- 🧰 Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- 📦 Vhodný pro skříňku od 600 mm
- 📐 Rozměr: 980 mm x 500 mm mm | Hloubka: 150 mm
- 🧰 Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
Běžná cena 3 990 Kč.
Ušetříte
15 %(598 Kč).
3 392 Kč
Kód produktu: 1082451
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1082451
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Alveus Line 10 Dekor Eco s povrchovou úpravou je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky vysoké kvalitě materiálů je na tento typ poskytována prodloužená záruka.
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 980 mm x 500 mm mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či povytáhnutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 960 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž, klasická montáž do výřezu v pracovní desce
- Orientace dřezu: Oboustranné provedení, dřez je otočný. Je možné jej použít jako levou i pravou variantu
- Otvor pro baterii: Otvor pro baterii a další příslušenství vytvoříme dle požadavku zdarma
- Možnost instalace drtiče odpadu: Do dřezu je možné nainstalovat dritč odpadu
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 980 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 150 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Modelová řada | Line |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |





















