Nerezový dřez Alveus Form 30/185
Nerezový dřez Alveus Form 30/185
Běžná cena 2 150 Kč.
Ušetříte
5 %(108 Kč).
2 042 Kč
Kód produktu: 1116756
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1116756
Doprava: Možnosti →
Nerezový kulatý dřez Alveus Form 30 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Tloušťka nerezu 0,6 mm
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 510 mm
- Povrch: Matný
- Tloušťka materiálu: 0,6 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 410 x 390 mm
- Hloubka dřezu: 185 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 “ se sítkovým ventilem
- Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus Form 30
- Kompletní sítkový ventil se sifonem, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž a šablonu pro výřez
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Satin |
| Rozměr dřezu - Šířka | 510 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 185 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Modelová řada | Form |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | Kulatý |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |

















