Nerezový dřez Alveus BASIC 130
Nerezový dřez Alveus BASIC 130
Běžná cena 2 490 Kč.
Ušetříte
5 %(125 Kč).
2 365 Kč
Kód produktu: 1008825
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1008825
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Alveus Basic 130 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Tloušťka nerezu 0,6 mm
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 465 x 465 mm
- Povrch: Matný
- Tloušťka materiálu: 0,6 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 145 mm
- Dřezová výpusť: 1 1/2 “
- Otvor pro baterii 35 mm
- Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus Basic 130
- Kompletní sítkový ventil včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž a šablonu pro výřez
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Satin |
| Rozměr dřezu - Šířka | 465 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 465 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 160 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Modelová řada | Basic |
| Dřezová výpusť | 1 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |







