Kuchyňský dřez Alveus KOMBINO 30 U
Kuchyňský dřez Alveus KOMBINO 30 U
- 📦 Vhodný pro skříňku od 450 mm
- 📐 Rozměr: 440 mm x 440 mm mm | Hloubka: 195 mm
- 🧰 Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- 📦 Vhodný pro skříňku od 450 mm
- 📐 Rozměr: 440 mm x 440 mm mm | Hloubka: 195 mm
- 🧰 Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
Běžná cena 5 790 Kč.
Ušetříte
15 %(869 Kč).
4 921 Kč
Kód produktu: 1100235
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1100235
Doprava: Možnosti →
Kuchynský drez Alveus KOMBINO 30 U s povrchovou úpravou je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky vysoké kvalitě materiálů je na tento typ poskytována prodloužená záruka.
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 440 mm x 440 mm mm
- Rozměr dřezové nádoby: 400 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 195 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či povytáhnutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 404 x 404 mm, R17
- Typ montáže: Dřez se spodní montáží. Instalace ze spodní strany, do pracovních desek z umělého či přírodního kamene a do kompozitních desek
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Otvor pro baterii: Do dřezu není možné baterii instalovat
- Možnost instalace drtiče odpadu: Do dřezu je možné nainstalovat dritč odpadu
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 440 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 440 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 195 mm |
| Typ montáže | Spodní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Nevytváří se |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Modelová řada | Kombino |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | Jednodřez, Spodní montáž |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |









