Dřezová baterie Novaservis Ferro, černá mat 70710.5
Dřezová baterie Novaservis Ferro, černá mat 70710.5
dřezová baterie, výška 440 mm, povrchová úprava Černá, , na kartuši 5 let. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci. Více
dřezová baterie, výška 440 mm, povrchová úprava Černá, , na kartuši 5 let. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci. Více
1 639 Kč
Kuchyňská stojánková baterie Ferro je osazena kvalitní keramickou kartuší. Díky tomu je možné poskytovat záruku na kartuši v délce 5 let.
- Povrchová úprava: Černá
- Výška baterie: 280-440 mm
- Ohebné rameno
- Keramická kartuše se zárukou 5 let
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
- Servis do domu
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Ferro
- Připojovací hadičky
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá/chrom |
| Povrch baterie | Chrom lesklý |
| Typ baterie | Bez sprchy, Páková, Stojánková |
| Výška baterie | 330 mm |
| Značka | Ferro |
| Montáž baterie | Stojánková |
| Ovládání baterie | Páková |
| Funkce baterie | S flexibilním ramenem |
| Typ připojení | Tlaková |
| Průměr montážního otvoru | 35 mm |
| Tvar ramínka | Oblé do tvaru U |
| Otáčení ramínka | 360 ° |
| Délka připojovacích hadiček | 400 mm |
| Připojovací hadičky | 3/8 " |
Jan Hejl Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyFajn poměr cena vs. výkon. Snadná montáž.
Zápory-
David Rušil Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyBaterie super. Materiál kvalitní, design i použitelnost skvělé.
Zápory-
Vasyl Zan Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
Klady10 z 10
Zápory-
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.


























