Dřezová baterie Blanco LINUS-S Silgranit-look antracit
Dřezová baterie Blanco LINUS-S Silgranit-look antracit
Metalické povrchové provedení a SILGRANIT®-Look - Praktická forma i funkce Více
7 191 Kč
Kód produktu: 516688
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 516688
Doprava: Možnosti →
Metalické povrchové provedení a SILGRANIT®-Look - Praktická forma i funkce
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Antracit |
| Povrch baterie | Granit |
| Typ baterie | Páková, Stojánková, S výsuvnou koncovkou |
| Výška baterie | 287 mm |
| Značka | Blanco |
| Montáž baterie | Stojánková |
| Ovládání baterie | Páková |
| Funkce baterie | S výsuvnou koncovkou |
| Typ připojení | Tlaková |
| Průměr montážního otvoru | 35 mm |
| Tvar ramínka | Do tvaru L |
| Otáčení ramínka | 140 ° |
| Délka připojovacích hadiček | 700 mm |
| Délka sprchové hadice | 150 cm |
| Připojovací hadičky | 3/8 " |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |


















