SET ALVEUS CADIT 20 - 81 + BATERIE ANGEL
SET ALVEUS CADIT 20 - 81 + BATERIE ANGEL
Barevné provedení Beton
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 198 mm, rozměr dřezu 790 x 500 mm
Barevné provedení Beton
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Barevné provedení Beton
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Běžná cena 6 990 Kč.
Ušetříte
15 %(1 048 Kč).
5 942 Kč
Kód produktu: SETA20021
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA20021
Doprava: Možnosti →
Alveus BATERIE ANGLE F
Dřezová baterie Alveus Angle chrom
- Povrchová úprava: chrom lesklý
- Výška baterie: 342 mm
- Otočné ramínko
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Angle chrom
- Připojovací hadičky 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Dřezová baterie Alveus Tonia Beton
Kuchyňská stojánková baterie Alveus Tonia Beton je osazena kvalitní keramickou kartuší.
- Povrchová úprava: Granitový nástřik
- Výška baterie: 315 mm
- Otočné ramínko
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Tonia beton
- Připojovací hadičky 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Šedé odstíny |
|---|---|
| Barva | Beton |
| Šířka skříňky od | 500 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 790 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |





