Nerezový dřez Alveus QUARTO 10 sat F
Nerezový dřez Alveus QUARTO 10 sat F
hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 550 x 480 mm, spodní skříňka od 600 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství k instalaci. Více
Běžná cena 4 890 Kč.
Ušetříte
5 %(245 Kč).
4 645 Kč
Kód produktu: 1124382
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 1124382
Doprava: Možnosti →
Nerezový dřez Alveus Quarto 10 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Moderní vzhled dřezu, vysoká kvalita zpracování a nadstandartní tloušťka nerezu 1 mm
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 550 mm x 480 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 500 mm x 380 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2" otočný sítkový
- Typ montáže: Horní montáž, montáž do roviny
- Otvor pro baterii 35 mm
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus Quarto 10
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a kompletní materiál pro montáž
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 550 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 480 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Modelová řada | Quarto |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |











