Granitový dřez Blanco DALAGO 8 F Silgranit šedá skála s excentrem
Granitový dřez Blanco DALAGO 8 F Silgranit šedá skála s excentrem
hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 805x500x190 mm, spodní skříňka od 80 cm, Více
Produkt již není v nabídce
Kód produktu: 518853
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: 518853
Doprava: Možnosti →
Parametry
| Barevný odstín | Šedé odstíny |
|---|---|
| Šířka skříňky od | 800 mm |
| Materiál dřezu | Granit |
| Rozměr dřezu - Šířka | 805 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Značka | Blanco |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ pojiva | Akrylátové |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Výrobní společnost | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |


















