SET ALVEUS Intermezzo 70/11 + BATERIE RENO
SET ALVEUS Intermezzo 70/11 + BATERIE RENO
Běžná cena 10 990 Kč.
Ušetříte
5 %(550 Kč).
10 440 Kč
Kód produktu: SETA391
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA391
Doprava: Možnosti →
Vestavěný dřez, univerzál.
Provedení : granitový dřez
Vnější rozměr: 780x480 mm
Rozměr vaničky: 330x405x200 mm
Rozměr vaničky: 170x275x130 mm
Manuální sifon 3 1/2 s přepadem, sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku.
Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení
S otvorem pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 600 mm pro montáž I
900 mm pro montáž U
Baterie RENO
Stojánková baterie
Otočné ramínko
Rozměr: 207x286 mm
Provední chrom
Parametry
| Barevný odstín | Bílé odstíny |
|---|---|
| Barva | Bílá, Bílá |
| Šířka skříňky od | 600 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 780 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 480 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ dřezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Excentr |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |








