Set Alveus Atrox 20/91 + Baterie Reno chrom
Set Alveus Atrox 20/91 + Baterie Reno chrom
Barevné provedení Černá
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Běžná cena 8 811 Kč.
Ušetříte
5 %(441 Kč).
8 370 Kč
Barevné provedení Černá
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) Více
Kód produktu: SETA22106
Doprava: Možnosti →
Kód produktu: SETA22106
Doprava: Možnosti →
Obsah setu:
Granitový dřez Alveus ATROX 20 černý
Dřezová baterie Alveus RENO F
Granitový dřez Alveus ATROX 20 černý 
Granitový jednodřez Alveus Atrox 20 v barevné variantě Černý je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm
- Rozměr dřezu: 470 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 390 x 340 mm
- Hloubka dřezu: 195 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 “ s excentrickým ovládáním výpusti
- Typ montáže: Horní
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti jsou zhotoveny
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus Atrox 20 Černý
- Kompletní sítkový ventil pro úsporu místa včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Alveus RENO F 
Dřezová baterie Alveus RENO chrom
- Povrchová úprava: chrom lesklý
- Výška baterie: 286 mm
- Otočné ramínko
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Reno chrom
- Připojovací hadičky 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá, Černá |
| Šířka skříňky od | 450 mm |
| Rozměr dřezu - Šířka | 470 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 195 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Značka | Alveus |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobní společnost | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |




























